Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Display
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Embed
sv: Bädda in

en: Number of tweets to display
sv: Antal tweets att visa
