Twitter API (v2) Block (4.0.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Display
it: Visualizzazione

en: Options
it: Opzioni

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Raw
it: Raw (non processato)

en: Embed
it: Integra
