Twitter API (v2) Block (4.0.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Display
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Application
nl: Sollicitatie

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Embed
nl: Inbedden

en: Twitter search
nl: Twitter zoeken
