Twitter API (v2) Block (4.0.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Options
pl: Opcje

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Application
pl: Aplikacja

en: Embed
pl: Osadzony

en: Twitter search
pl: Wyszukiwanie Twittera
