Twitter API (v2) Block (4.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Display
pt: Mostrar

en: Options
pt: Opções

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Embed
pt: Embebido
