Twitter API (v2) Block (4.0.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Display
tr: Gösterim

en: Options
tr: Seçenekler

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Cache
tr: Önbellek

en: Embed
tr: Göm
