Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Display
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Application
cs: Aplikace

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Embed
cs: Vložit
