Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
