Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Display
vi: Hiển thị

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Application
vi: Ứng dụng

en: Embed
vi: Nhúng
