Twitter API (v2) Block (4.0.5) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Display
es: Presentación

en: Options
es: Opciones

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Sort order
es: Método de ordenación

en: Cache
es: Caché

en: Application
es: Aplicación

en: Raw
es: Sin modificar <em>(raw)</em>

en: Embed
es: Incrustar

en: Twitter search
es: Busqueda Twitter
