Twitter API (v2) Block (4.0.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Options
lv: Iespējas

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Twitter search
lv: Twitter meklēšana
