Twitter API (v2) Block (4.0.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Display
ta: காட்சி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Embed
ta: உட்பொதி
