Twitter API (v2) Block (4.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Options
hi: विकल्प

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Cache
hi: कैश

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
