Twitter API (v2) Block (4.0.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Display
pt: Exibição

en: Options
pt: Opções

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Sort order
pt: Critérios de ordenação

en: Application
pt: Aplicativo

en: Embed
pt: Incorporar

en: Access token
pt: Chave de acesso

en: Twitter search
pt: Pesquisa do Twitter
