Twitter API (v2) Block (8.x-2.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: Options
az: Seçimlər
