Twitter API Block (8.x-2.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Options
ja: オプション
