Twitter API Block (8.x-2.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Options
fa: گزینه‌ها
