Twitter API Block (8.x-2.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Popular
vi: Phổ biến
