Twitter API Block (8.x-2.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ
