Twitter API Block (8.x-2.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Options
pl: Opcje
