Twitter API Block (8.x-2.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Options
sk: Nastavenia
