Twitter API Block (8.x-2.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Options
gl: Opcións
