Twitter API Block (8.x-2.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Options
hr: Opcije

en: Recent
hr: Nedavni
