Twitter API Block (8.x-2.6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Options
km: ជម្រើស
