Twitter API Block (8.x-2.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Options
sl: Možnosti
