Twitter API Block (8.x-2.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்
