Twitter API Block (8.x-2.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Options
te: ఎంపికలు
