Twitter API Search (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
