Twitter API Search (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Not installed
cy: Heb ei osod
