Twitter API Search (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Value
de: Wert

en: Remove
de: Entfernen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Twitter account
de: Twitter Konto

en: Max height
de: Maximale Höhe

en: Access token
de: Zugriffs-Token
