Twitter API Search (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Twitter account
fr: Compte Twitter

en: Max height
fr: Hauteur max

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Twitter API
fr: API Twitter

en: Follow us
fr: Suivez nous
