Twitter API Search (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
