Twitter API Search (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Access token secret
ja: アクセストークン秘密キー

en: Twitter account
ja: Twitterアカウント

en: Access token
ja: アクセストークン
