Twitter API Search (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
