Twitter API Search (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts
