Twitter API Search (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
