Twitter API Search (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Twitter account
sk: Twitter účet
