Twitter API Search (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
