Twitter API Search (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt
