Twitter API Search (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Remove
af: Verwyder

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
