Twitter API Search (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb
