Twitter API Search (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана
