Twitter API Search (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
