Twitter API Search (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat
