Twitter API Search (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Max height
da: Maks. højde
