Twitter API Search (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Remove
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Max height
es: Altura máxima
