Twitter API Search (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud
