Twitter API Search (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
