Twitter API Search (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Twitter
he: טוויטר
