Twitter API Search (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: Max height
hu: Megengedett magasság
